По місту на “планшеті”.

  •  
  •  
  •  
  •  

Японці просто удосконалили скейтборд.

WalkCar

Японський інженер з Cocoa Motors Кунаіко Сайто придумав витончений новий спосіб подорожувати : транспортер під назвою “WalkCar” це невеликий, легкий і простий у використанні електро скейтборд, розміром з ноутбук.

Як повідомляє Reuters, WalkCar зроблений з алюмінію і важить від двох до трьох кілограм (4,4 до 6,6 фунтів), залежно від модифікації, працює від літієвої батареї. Легка алюмінієва дошка сильніша, ніж здається, і може нести навантаження до 120 кг (265 фунтів), досягає максимальної швидкості 10 км/год (6.2 миль в годину). Після трьох годин зарядки, виріб може перевезти вас на відстань до 12 км (7,4 миль). Управляти транспортним засобом 🙂 надзвичайно просто, досить стати на Walkcar і він почне везти вас автоматично і зупиниться, якщо встати, вибір напряму рух, відбувається в наслідку нахилів власника в ту або іншу сторону.

Сайто повідомляє, що клієнти можуть замовити WalkCars вже з осені 2015, на краудфандинговом сайті Kickstarter, за ціною приблизно 100000 Японської Йены (близько $ 800), доставка почнеться навесні 2016.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *